Asares pamatskolas aktivitātes

Projekta “Būsim kopā” grupa priecājas par veiksmīgi padarīto darbu karstajā vasarā. 15. jūnijā Asares pamatskolā tika atklāta ilgi gaidītā trenažieru telpa. Projekta ietvaros esam iegādājušies trīs trenažierus, kurus ļoti aktīvi izmanto gan pieaugušie, gan vecāko klašu skolēni, bet  no rīta tos čakli steidzas apmeklēt Ancenes sievas. Sākot ar 15. jūniju darbojas vasaras dienas nometne, uz kuru pulcējas 1. – 9. kl. Asares pamatskolas skolēni, izvēloties sev interesējošās aktivitātes (floristika, dejas, pulciņi, u.c.)

16. jūnijā iedzīvotāji pulcējās uz I. Ielejas lekciju un praktisku nodarbību par nūjošanas iespējām.

23. jūnijā Līgo dienā projekta komanda kopā ar Ancenes iedzīvotājiem sekmīgi iesaistījās tautas tradīciju saglabāšanā, svinēšanā, svētkus kopīgi organizējot.

3. jūlijā, sadarbojoties ar biedrību “Ūdenszīmes”, piedalījāmies “Siena dienu” pasākuma noslēgumā.

6. jūlijā bija izbraukuma ekskursija uz kaimiņu novadu.  Apmeklējām Bebrenes dabas parku, muzeju, redzējām savvaļas dzīvniekus un daudz ko citu.

21. – 22. jūlijā vecāko klašu skolēni devās pārgājienā, kurš bija bagāts ar dažādām fiziskām un sportiskām aktivitātēm. Nakšņojām teltīs pie ugunskura.

Aizraujošs un interesants  ir  spēļu videofilmas “Meistardetektīvs 2” tapšanas process.  Tas pilnā sparā rit visu vasaru  un  nu tuvojas noslēgumam. Vēl dažas epizodes un viss!.  Pasākumā iesaistīta gan projekta komanda, gan lieli un mazi Ancenes, Asares bērni, jaunieši, pieaugušie. Filmēšanas laukumā allaž ir interesentu pulciņš, kas  vēro notiekošo un dažreiz pat iesaistās  kopējos skatos. Viss notiek! Rezultātā tiek uzkrāts dokumentāls materiāls gan par vietu kurā dzīvojam, gan par  novada cilvēkiem. Katra nofilmētā epizode ir  maza vēsturiska liecība šim laikam, kurā esam

 

Projekta vadītāja Regīna Pudāne

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: