Radošas dienas Grāveru nometnē

Ak, vasara, vasariņa,                

Atnes prieku bērniem viņa.

Saules stari mīļi glāsta,

Saules bērni jautri stāsta…

Jūnija beigās jūlija sākumā Grāveros darbojās radoša nometne „Saules bērni”. Dienas tiešām bija karstas, jo tika piepildītas ar  visdažādākiem pasākumiem. Divdesmit bērni darbojās divās grupās (7-10  un 11-14 gadīgie) skolotāju Larisas Kizjalo un Nonnas Jakovļevas vadībā. Tika veidotas dažādas rotas, apgleznoti krekliņi, izgatavoti foto rāmīši.

Kopā ar Latvijas Kultūras akadēmijas absolventi Viktoriju Ekstu bērni apguva fotomākslu un sagatavoja bilžu izstādi. Visi kopā devās ekskursijā, sportoja, peldējās un vienkārši radoši un jauki  pavadīja laiku. Uz jautājumu, vai   patika nometne, visi vienbalsīgi atbildēja :”Jāāāāāāāā…!Nākamgad gribam vēl divas nedēļas!”. Kāds  iesaucās: ”Skolotāja, nododiet,  lūdzu, sveicienu   Sorosam un pasakiet Liels Paldies! Ko mēs arī darām: ”Liels Paldies no Grāveriem par iespēju radoši darboties un „Mainīties pašiem”!

Grāveru pamatskolas un projekta “Mainīties pašiem!”direktore Elfa Islamgarajeva.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: