Makašānu Dzīvās mākslas centra vasaras darbi

Drīzumā tiks pilnībā pabeigts plānotais remonts amatniecībai veltītajā multifunkcionālajā informācijas telpā, kurā sāksim izvietot savāktos un izgatavotos koka priekšmetu un tekstildarbu paraugus, grāmatas, attēlus un citus interesantus materiālus par tautas mākslu.

Intensīvi notiek materiālu apstrāde un ievadīšanas virtuālajā amatu pašmācības grāmatā „Skrīnis.lv”, lai augusta sākumā šo interneta resursu nodotu plašai lietošanai.

Pateicoties projekta aktivitātēm un publikācijām Latgales novadu laikrakstos, Makašānus aizvien biežāk apmeklē gan tūristi, gan skolēni, gan arī cilvēki, kas interesējas par amatniecību. Īpaši slavens kļuvis projekta ietvaros izveidotais skulptūru parks „Sētuve”, kur patīk uzturēties un fotografēties gan lieliem, gan maziem.

Katru nedēļas nogali projektā iesaistītie darbinieki izbrauc pa Latgales pagastiem, lai fotografētu tautas mākslu, kā arī atrastu jaunus eksponātus jaunveidojamās telpas krājumam. Tāpat turpinās koka priekšmetu izgatavošana, apgleznošana, izšūšana, adīšana, tamborēšana, kā arī top darba apraksti „Skrīnim”.

Makašānu Dzīvās mākslas centra aktivitātes pārsteidzošā veidā ir vairojušas sabiedrības interesi par skolu un visu ap to notiekošo, bet ikviens darbs mudina projektā iesaistītos ļaudis radīt un īstenot aizvien jaunas idejas.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: