Noskaidro labākos skrējienā “Kazdangas apļi 2010”

Skrējēji no tuvākas un tālākas apkārtnes 29. maijā pulcējās pie Kazdangas pils, lai noskaidrotu labākos tradicionālā skrējiena “Kazdangas apļi 2010” dalībniekus, kas šogad pulcēja 72 veselīga dzīvesveida piekritējus.Skrējiens notika jau sesto reizi, un uzvarētāji tajā saņēma saldumus un mākslinieces Mētras Drulles darinātos kausus, savukārt otrās un trešās vietas ieguvējiem tika Kazdangas pagasta pārvaldes dāvātās balvas. Māteru Jura Kazdangas pamatskolas skolēniem šogad treniņi notiek Sorosa fonda – Latvija atbalstītā projekta “Motivācijas programma Kazdangas apkārtnes iedzīvotājiem”Nāc, mācies, dari,- tu to vari” ietvaros.

Daudzi no projekta dalībniekiem startēja skrējēju dienā. Fonds finansējis arī inventāra iegādi sporta nodarbībām, kas turpināsies arī vasaras brīvlaikā. Bērni bija ļoti priecīgi, to uzzinot.  Treniņiem ļoti bija vajadzīgas volejbola un futbola bumbas, mazākajiem sportistiem – inventārs  badmintona spēlei. Projekts noslēgsies novembrī, bērnus trenē G. Ozola, liels palīgs un atbalsts Gitai ir Aldis Ozols, pagasta sporta organizators.

Vairāk informācijas un uzvarētāju vārdus var atrast http://www.rekurzeme.lv/news/article.html?xml_id=22380

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: