Malienas centra darbība filmiņā.

Malienas Bērnu un Ģimenes atbalsta centra darbību arī esam iemūžinājuši filmiņā.

 Centra pirmajos mēnešos uzņēmām filmu par to kā norit nodarbības – skatiet nu, kas ir sanācis!

YouTube Preview Image

komentāri


  • Iesaku noskatīties šo filmiņu visiem mūsu lapas apmneklētājiem! Man īpašs prieks gan par daudzveidīgajām aktivitātēm un laimīgajām dalībnieku sejām, gan arī par to, cik profesionāli un pārliecinoši tiek izmatotas jaunās tehnoloģijas, lai parādītu, kas notiek Malienā! Liels paldies un daudz radošu domu un lielisku darbu arī turpmāk projekta īstemotājiem, dalībniekiem un dokumentētājiem!
    Aija

  • Filmiņa ir ļoti jauka! Skatoties to, sejā nepazūd smaids. Ļoti patika muzikālais noformējums. Un vēl -skats uz mazajiem dejotājiem caur strīpainajām kājelēm.:)

  • Paldies par labajiem vārdiem un liels prieks, ka jums patīk!

Tavs viedoklis ir svarīgs: