Kazdangas dārzkopji gūs jaunas zināšanas

Kazdangā turpinās dārzkopības cikls “Kā izveidot mājīgu un praktisku dārzu”, kas iekļauts projekta “Motivācijas programma Kazdangas apkārtnes iedzīvotājiem “Nāc, mācies, dari, – tu to vari!”” aktivitātēs. 7.  jūnijā 40 dārzkopības kursu dalībnieki un dārzu draugi dosies pieredzes apmaiņas braucienā uz Tukumu, Babīti un Baltezeru, lai gūtu jaunas zināšanas un iegādātos stādus, atpūstos un baudītu skaisto. Tukumā kopā ar gidi, Bulduru dārzkopības tehnikuma pasniedzēju Daci Lukševicu varēs apskatīt skaistākos dārzus un pilsētas sabiedriskos apstādījumus. Tēmas, par kurām pasniedzēja dalīsies pieredzē – Dārza projekta izstrādes pamatprincipi un Dārza estētika, ekoloģija un ekonomija.

  Babītē paredzēts rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavas apmeklējums. Baltezera kokaudzētavā – saņemsim derīgus padomus un iegādāsimies stādus savam dārzam un priekam.

 

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: