Ģimenes atbalsta un diennakts bērnu centra izveide Strenču novada vidusskolas Plāņu filiālē”

Ir noiets pirmais posms projekta „Ģimenes atbalsta un diennakts bērnu centra izveide Strenču novada vidusskolas Plāņu filiālē” īstenošanā. Projekta  mērķis ir pārveidot Strenču vidusskolas Plāņu filiāli par daudzfunkcionālu izglītības iestādi ar Ģimenes atbalsta un diennakts bērnu centru pirmsskolas un skolas vecuma bērniem.Šobrīd ir padarīts daudz – veikti lielākā daļa remontdarbu, telpas ieguvušas jaunu, gaišu seju, notiek telpu iekārtošana un aprīkojuma iegāde. Centra darbību paredzēts uzsākt septembrī, bet telpu sakārtošanu paredzēts pabeigt jūnijā. To, kādi mēs bijām un kādi mēs esam, vislabāk var redzēt fotogrāfijās.

Tādi bijām.

Un tik mājīgi jau esam tapuši.

Plāņu skola ir kā gaismas saliņa šī brīža psiholoģiski un ekonomiski smagajā situācijā laukos, tāpēc šāda centra izveidošana ir ļoti nepieciešama un nākotnē noteikti attaisnos sevi.

zen-designer.ru

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: