Beverīnas novadā top veseli trīs mužizglītības centri

Beverīnas novadā projekta “Dzīves skola” ietvaros veselas trīs vietējās skolas – Kauguru un Trikātas pamatskolas un Brenguļu sākumskola – pamazām top par mūžizglītības centriem, piedāvājot vietējiem iedzīvotājiem tieši to, kas nepieciešams ikdienā, un tad pamazām ceļot vēlmju un vajadzību latiņu mazliet augstāk. Alus darināšanas, sieru siešanas, dārzeņu audzēšanas, dzīvokļa vai mājas remontdarbu zinības un prasmes – tās ir tikai dažas no tēmām, kas aktīvi tiek apgūtas Beverīnas novadā.

Īpaši jāuzsaka arī tas, ka šajā projektā tiek īstenots princips “mācāmies un mācām”, jo visos pasākumos tiek izmantotas vietējo iedzīvotāju zināšanas un pieredze, kas dažkārt var būt pārliecinošāka nekā no tālienes atvestā.

Gribu uzteikt beverīniešus arī par aktīvo savas darbības publiskošanu – bieži vien man rīts sākas ar to, ka Letas mediju monitoringā lasu kārtejo rakstiņu par šo projektu, kas nāk no laikraksta “Liesma” vai kāda cita plašsaziņas līdzekļa. Projektu rosīgi vada Linda Krūmiņa, kas vienlaikus ir arī Beverīnas novada domes deputāte – tātad par saikni ar pašvaldību šajā gadījumā nav jāraizējas.

Sazinieties ar Lindu un viņas komandu, lai dalītos ar idejām, vairotu enerģiju un kopīgi priecātos par paveikto!

Aija Tūna

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: