Mēs paši radām savas zināšanas

Radošuma nedēlas ietvaros notika arī mēdijos plaši atspoguļotā atklātā stunda, kurā kā skolēni piedalījās gan Izglītības ministre, gan skolu direktore, augstskolu pasniedzēji un citi vadošie izglītības eksperti. Aktīva diskusija izraisījās par tēmu, kas tad īsti notiek mācību procesā: vai tas ir tikai skolotāja uzdevums un atbildība “iedot” jau gatavas esošās zināšānas saviem skolniekiem, vai mācīšanās tomēr ir interaktīvs, jēgpilns process, kurā katrs no mums, izmantojot esošos informācijas krājumus, tomēr rada pats savas zināšanas. Diskusijas fragmenti joprojam atrodami internetā.

Varbūt tie var noderēt aizsākumam arī diskusijām Jūsu skolā un kopienā?

http://www.youtube.com/watch?v=CNKsdhnEbxQ

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: