Kazdangas bērniem patīk kokapstrādes pulciņš!

Viena no aktivitātēm Kazdangas projektā “Nāc, mācies, dari – tu to vari!” ir kokapstrādes pulciņš, ko vada skolotājs Jurģis Gofmanis.

Lūk, dažas bērnu atsauksmes: 
Esmu iemācījies, ka visi darbi jāveic rūpīgi. Pulciņā ir ļoti interesanti. Nodarbībās ir ko darīt un var iemācīties jaunas lietas. Parasti mājās nav ko darīt, un šeit var apgūt jaunas zinības. Mācos strādāt ar virpu, urbi, slīpripu, kaltu un zāģīti.

Mans nodarbību vadītājs ir ļoti mīļs un gudrs (Endijs); izpalīdzīgs un saprotošš (Doniņš); ļoti skaļš un tāds interesants cilvēks, bet tā kā skolotājs viņš ir lielisks( Bērziņš); vadītājs ir ļoti labs un stingrs (Milašs); labs cilvēks (Zabītis); ļoti gudrs speciālists (Emīls Šteins).

Un vēl daudz labu vārdu!!!

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: