Jaunumi no Kazdangas

Vasarā arī darbosimies; bērni sportos ( 29.maijā – Skrējēju diena) un apmeklēs kokapstrādes pulciņu, ģimenes pulcēsies psihologa nodarbībām, rokdarbnieki veidos rotas, vācu valodas pratēji brauks uz Drēzdeni.
Savukārt  dārzkopji dosies pieredzes apmaiņas braucienā uz Tukumu, Babīti un Baltezeru, lai gūtu pieredzi par dārzu veidošanu. Sorosa fonda atbalsts bija tas, kas deva stimulu sarosīties un sadarboties dārza draugiem, jo doma brieda jau ātrāk. Prieks, ka cilvēki darbojas kopā! Braucienu līdzfinansē Kazdangas pagasta pārvalde.

Vēl 2 notikumi, kuri aktivizē mūsu cilvēkus:
16. aprīlī tika atklāts pēc lielas rekonstrukcijas (ELFLA projekts) Saieta nams -mums ir vēl par vienu vietu vairāk, kur darboties visām paaudzēm. Divstāvu ēkā plānojam arī naktsmītnes ciemiņiem, nometnēm. Pagasta cilvēki labiekārto apkārtni.
15. maijā Kazdangas pilī (bij.Profesionālās vidusskolas telpās) atklājām Meža muzeja ekspozīciju. kas aizņem visu 2. stāvu. Arī tur – pasākumi mums un tūristiem. Prieks, ka vēl divas vēsturiskās ēkas dzīvo, strādā, dod mums darba vietas, pulcē zinātkārus un darbīgus cilvēkus no apkārtnes un tālienes.

Biruta Konrāde

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: