Jauna biedrība Tirzā

Mēs jau sen to bijām pelnījuši…, tā varētu teikt par entuziastu grupu, kuri darbojoties Sorosa fonda – Latvija iniciatīvas „Pārmaiņu iespēja skolām”  Tirzas pamatskolas projektā „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”  un ir oficiāli nodibinājuši biedrību KāpNes. Biedrības mērķi ir veicināt vietējās kopienas attīstību un sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iniciatīvu savas dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Savas biedrības reģistrācijas apliecības saņemšanu atzīmējām ar piedalīšanos gadatirgū, kas notika Latvijas Avīzes dienā Tirzā 22. maijā . Ar savu piedalīšanos centāmies parādīt sabiedrībai, ka arī Tirzā ir prasmīgi mājražotāji, kas savu saražoto produkciju var veiksmīgi pārdot.

Biedrībā KāpNes pašlaik ir 14 biedri. Esam atvērti jaunu biedru uzņemšanai.

Biedrības pārstāve A. Raģele

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: