“Ģintermuižā” bērni ne vien ārstējas, bet arī mācās

Viens SFL finansētajiem projektiem palīdz sekmīgi norisināties mācību un rehabilitācijas darbam tiem bērniem, kuri ilgstoši vai atkārtoti atrodas slimnīcā „Ģintermuiža”. Projekta aktivitātēs iesaistīti vairāk nekā 110 dažāda vecuma bērni, kuri tagad slimnīcā var gan mācīties, gan attīstīt savas radošās spējas un labi pavadīt laiku. Liels ir mazo pacientu prieks par iegādātajām attīstošajām spēlēm, krāsainajiem materiāliem mājturības nodarbībām, jaunajām enciklopēdijām.

Ar mūsu bērnu radošo darbu izstādi varēs iepazīties Rīgā starptautiskās konferences „Iekļaujoša pieeja bērnu un jauniešu ar speciālajām vajadzībām izglītībā” laikā šī gada 11. – 14. jūlijā.

attēls attēls

attēls attēls

attēls attēls

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: