Riebiņos notikusi Burkānu sulas nedēļa

“Burkānu sulas nedēļas” ideja skolas šefpavārei un arī Sorosa fonda – Latvija projekta “Savā vidē, saviem cilvēkiem un sev” Sporta un fizisko aktivitāšu centra vadītājai Anitai Cakulei radās jau ziemā – kā nu ne – nāks pavasaris, visiem būs vajadzīgi vitamīni.

Un tā no 15. līdz 19.martam skolā tika izsludināta “Burkānu sulas nedēļa”, iegādāti burkāni no zemniekiem, sulas spiede par projekta ietvaros piešķirtajiem līdzekļiem. Jāpiebilst, ka šis pasākums bija domāts ne tikai skolas ļaudīm, bet arī visiem interesentiem (informāciju par to varēja izlasīt Riebiņu novada mājas lapā).

Atsaucība skolēnu un skolas darbinieku vidū bija ļoti liela, un visi priecājās par iespēju nobaudīt gardo un veselīgo dzērienu, izskanēja pat domas, ka Burkānu nedēļai vajadzētu turpināties vismaz līdz skolēnu brīvdienām. Kas to lai zina – varbūt nākamgad tā arī būs.

Rita Pudāne

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: